KURUMSALBizi yakından tanıyın

 

 

Zenmet Dış Ticaret A.Ş. 1984 yılında kurularak Türk Metalürji Sektörüne çeşitli hammadde ve makine, ekipman konusunda pek çok firmanın temsilciliğini üstlenmiştir.

Firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve araştırmaları sonucunda ortaya çıkan yeni teknolojik ürünler Avrupa ile aynı anda Türk Döküm Sanayi'nin hizmetine sunulmaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerin doğru bir şekilde ve zamanında müşterilerimize ulaştırılması, müşterilerimizden gelen talep, şikâyet ve öneriler doğrultusunda ürünlerin geliştirilerek sürekliliğinin sağlanması, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz köprünün geliştirilmesi, her aşamada kalite ve çevre bilincinin oluşturularak yaygınlaştırılması kalite politikamızı oluşturmaktadır.

zenmet hakkımızda
misyonumuz

Misyonumuz

Faaliyette bulundugumuz sektörlerde , müsterilerimizin beklentilerine uygun sekilde hareket ederek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, projelerimizi zamanında tamamlamak, teknik gelismeleri takip edip uygulamada öncü olmak, is güvenligi konusunda hassas olmak, projelerimizi çevre faktörünü düsünerek uygulamak sirketimizin temel politikalarıdır.

vizyonumuz

Vizyonumuz

Hızla degisen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini özgün tarzı ile degerlendiren sirketimiz , çagdas yöntemleri, profesyonel yönetimi ve tecrübeli teknik kadrosuyla ilgilendigi alanlarda markalasma çabasındadır.